logo
Jaga
Otsi ViroWebist!


Pärnu majoitus
huoneisto.eu

Aisa 39, Pärnu kaart

Laen kaarti...


leiti 2, lehekülg 1/1:    1

Aisa Hotell

Aisa 39, Pärnu, Pärnumaa
Kaart kaart   Telefon: +372 443 8044
Saada e-mail

Aisa Hotell asub vaikses linnajaos, nii randa kui ka kesklinna on kõigest 10-minutiline jalutuskäik. Hotellis tunnevad ennast hästi nii puhkajad kui ka lastega pered. Meil on aiaga piiratud õu, kus on meeldiv aega veeta ning lastel on võimalik turvaliselt mängida.

Aisa Hotelli Kohvik

Aisa 39, Pärnu, Pärnumaa
Kaart kaart   Telefon: +372 443 8044
Saada e-mail

Aisa Hotelli kohvik asub hotelli esimesel korrusel ning sobib hästi ärilõunateks kui ka õhtusteks koosviibimisteks. Pakume lõuna- ja õhtusööke gruppidele. Ka konverentsikülastajate näljatunde leevendamiseks pakume kohvipause ja suuremaid lõunaid, õhtusööke. Pärnu elanikud kindlasti juba teavad, et meie kohvik on aastaid pakkunud soodsa hinnaga peo- ja peielaudu. Pakume ka soodsat laste sünnipäevapaketti. Ligikaudu 35 inimest mahutav kohvik on ideaalne koht väiksemate sünnipäevapidude, firmaürituste ja muude tähtpäevade korraldamiseks. Aisa Hotelli kokad pakuvad Teile mitmekesist menüüd, mis võimaldab valida just Teile meelepäraseid ja oluliseks sündmuseks vajalikke roogi.
1Info kaardi kohta ja kasutustingimused: Kaart ja kaardil näidatud aadressid põhinevad Google Maps andmetele. Kaardil näidatud Eesti aadressid ja asukohad ei ole alati täpsed. ViroWeb ei vastuta kaardil näidatud võimalike valeandmete eest.


Aisa 39
Aseri restoran  Šeš Beš

ViroWebist
Kontakt
Külastatavuse statistika
Firma lisamine
Reklaami avaldamine ja autoriõigused

  IN ENGLISH PÅ SVENSKA AUF DEUTSCH


Puhkemajad, suvilad, külaliskorterid